Silver Moon Hakkında

Silver Moon® 999, Gümüşün doğal yapısını bozmadan en saf haliyle sağlık sektöründe fayda sağlamayı kendine amaç edinmiş bir markadır. Sermayesinin tamamı yerli, %100 el yapımı ve gümüşün en doğal hali olan 999 Ayar saflıkta üretimini gerçekleştirmekte ve her bir ürün özenle kalite kontrolden geçmektedir.

Anne ve bebek sağlığı birinci önceliğimiz olduğu için işlenebilirlik konusunda imalatçıların işini kolaylaştıran fakat içinde gümüş harici metal-ametal karışım bulunduran 925 ayar gümüş işlemelerinin aksine; 999 Ayar saflıkta, katkısız bir üretim modeli benimsedik. 6 aylık bir AR-GE sonucu 35 yıllık geçmişi bulunan modernize ve butik atölyemizle üretimine başladık. Uzman üretim ekibimizle birlikte tecrübemizi Anne ve Anne adaylarımıza faydalı olacak şekilde kullanıyoruz ve bu yolda devam ediyoruz.

Silver Moon® 999 göğüs ucu koruyucu gümüş kapakları; Hacettepe üniversitesi tarafından klinik araştırmalar ve biyolojik testlerden onay almış ilk ve tek gümüş kapak markasıdır. Ayrıca ISO 9001 - 2015 belgemiz,, CE belgemiz ve dermatolojik test belgelerimizde bulunmaktadır.

Silver Moon® 999 Kimdir?

Genel merkezimiz ve tasarım ofisimiz İstanbul 'da Mecidiyeköy 'dedir. Boğazın manzarası eşliğinde, kaliteli ve detaylı ürün tasarımlarımızı yaparken; anneleri mutu etme ve huzurla beslenen bebeklerin düşüncesi ile motive oluyoruz. Vizyon olarak benimsediğimiz, ebeveyn ve bebeklerin mutluluğu ilkesinde, ufkumuzu hep daha fazla genişletmek için harika bir atmosferde çalışıyoruz.

Merkez Ofisimiz

Her gün ofisimize gelmeyi seviyoruz çünkü mutlu anne ve bebekleri görmekten mutluyuz.

Hacettepe Üniversitesi ile birlikte birçok annenin emzireme problemlerini inceledik. Anneler için en keyifli anlardan biri de kuşkusuz emzirme. Bebeğinizin kucağınızda olması ve kendi sütünüzle emzirilmesi de anne ile çocuk arasındaki bağı güçlendirir.

"Emzirmenin neden olduğu meme ucu yaraları ciltte ve memenin ucu çevresindeki küçük kahverengi bölgede görülür."

Araştırma ekibine göre meme ucundaki yara, meme uçlarının sürekli ıslanması ve ardından tekrar kuruması ve bunun sonucunda bakteriler veya mikroplar tarafından iltihaplanan küçük çatlaklara neden oluyor.

Tarihte gümüşün yolu

Gümüş, tarih boyunca insan yaşamına dahil olmuş değerli bir elementtir. Keşfi ve kullanımı M.Ö.3000 lere dayanır.

Gümüş, o zamanlar tıp endüstrisinde antibakteriyel özelliklere sahip olduğu için zaten kullanılıyordu. Parlak, ışığı yansıtan ve işlenebilir malzeme yapısı, gümüşü yüzyıllardır talep gören bir metal haline getirmiştir.

Nihai Deneyim

Bizim iletişim politikamız müşteriye yakınlıktır. Sürekli iletişim halinde olma prensibimiz doğrultusunda, müşterilerimize WhatsApp veya Instagram gibi kanallarda ürünü kusursuz teslim alıp almadıklarını veya başka bir destek ihtiyaçları olup olmadığını soruyoruz.

Ekibimiz her gün toplanır ve müşteri deneyimlerini paylaşır. Her geri bildirim alınır ve tartışılır, çünkü sürekli iyileştirme üzerinde çalışmamız bizim için önemlidir.

Vizyonumuz

Silver Moon 999, gümüşün doğal yapısını bozmadan en saf haliyle sağlık sektörüne fayda sağlamayı hedefleyen bir markadır. Tamamı Türkiye 'de tasarlanmış ve el işçiliği ile yapılmıştır.

Bir numaralı önceliğimiz anne ve bebeklerin mutlu olmasıdır. Bu nedenle üretimimiz, işlenebilirlik söz konusu olduğunda üreticilerin işini kolaylaştıran 999 ayar saf gümüşten yapılmaktadır. Piyasadaki gümüş metal karışımı içeren 925 ayar gümüşlerden değildir.

Sözümüz

Silver Moon 'da 6 aylık araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda, metal ve mücevher işlemede 35 yıllık tecrübeye sahip gümüş atölyemizi modernize ederek ve Gümüş Kapaklar üretiyoruz.

Üretim ekibimiz yılların tecrübesiyle ilk el işçiliği üretim modellerini gerçekleştirdi. Ürünlerimiz için ISO 9001: 2015 sertifikasına sahibiz.

Sertifikalarımız

Sertifikalarımızı gururla sergiliyoruz. Annelere ve bebeklerine güvenlik sunabildiğimiz için mutluyuz.

İki yıllık klinik araştırma ve biyolojik test, annelere ihtiyaç duydukları güvenliği sağlamanın temelidir. Ürünlerimizi uluslararası SkinLab laboratuvarında saflık açısından test ettirdik.

1. Sınıf Ürün

Gümüşün en saf haliyle üretilen Gümüş Kapak, annelerin emzirme yaralarının hızla iyileşmesine yardımcı olur.

Bu noktada Silver Moon 999 ayar gümüş kapak ile göğüs ucu yaralarının iyileşmesine destek oluyoruz. Her gümüş kapak kalite açısından özenle kontrol edilir ve sevgiyle paketlenir.